Eerder deze week kondigde Google tijdens zijn I/O-ontwikkelaarsconferentie onder meer Android L. Op een pagina over het nieuwe ontwerp van Android L heeft Google vermoedelijk een render van de nog onaangekondigde Nexus 9 tablet getoond. Op de afbeelding zien we de Chromebook Pixel en de Nexus 5, daartussen zit een tablet met een 4:3-scherm, de huidige Nexus tablet heeft een beeldverhouding van 16:9.
Google gebruikte voorgaande I/O-ontwikkelaarsconferenties om een nieuwe Nexus tablet te introduceren, dat gebeurde echter dit jaar niet. Waarschijnlijk heeft Google dit gedaan omdat Android L nog niet officieel verkrijgbaar is.
Volgens de laatste geruchten gaat HTC de Nexus 9 produceren. Google zelf heeft nog niets naar buiten gebracht over het bestaan van de Nexus 9.